Історія німецької торгової марки Wineo, що спеціалізується на виробництві покриттів для підлоги, тільки починає свій відлік в часі. Однак всі професіонали ринку впевнені в її продукції, адже за плечима Wineo 30-річний досвід компаній Windmöller Flooring та Witex Flooring Products.

Wineo - нова торгова марка?

Торгова марка Wineo, представлена ​​широкій публіці на двох найважливіших міжнародних будівельних виставках Domotex Hannover і BAU в січні 2013 року, виникла в результаті злиття відомих брендів Windmöller Flooring і Witex Flooring Products, які прийняли рішення об'єднати свої зусилля на початку 2013 року. Історія обох компаній почалася більше 30 років тому, коли Ульріх Віндмюллер (власник Windmöller Flooring) в 1978 році заснував компанію Witex, що спеціалізується на виробництві ламінованих покриттів для підлоги. Через якийсь час він прийняв рішення продати Witex і зосередив свої зусилля на розвитку компанії Windmöller Flooring - відомого в Європі виробника вінілових покриттів для підлоги. Менше двох років тому Маттіас Віндмюллер, який сьогодні взяв на себе керівництво компанією, оголосив про те, що Witex знову належить холдингу Windmöller Flooring.

                                

Протягом усіх цих років виробничий майданчик компанії Witex успішно служив платформою для численних інновацій. Наприклад, Witex став першим виробником Німеччини, який вивів на ринок ламіновані покриття принципово нової якості. Потім з'явилися ламінована підлога з інноваційною замковою системою Click. Подальші нововведення, такі як DPL +, гарантують більш тривалий термін служби поверхонь, протиударний та акустичний ефекти. Потім з'явилися планки розміру XL, які чудово справлялися з імітацією натуральних дерев'яних покриттів і відповідали трендам інтер'єрного дизайну того часу. «Ми були першими і до сих пір є лідерами ринку в своєму сегменті. Наша компанія не зупиняється на досягнутому і продовжує активно працювати над якістю продуктів і їх подальшим розвитком », - розповідають власники компанії. Після об'єднання Windmöller Flooring і Witex Flooring Products поділ виробничих напрямків збереглося: Windmöller продовжує займатися вініловими покриттям для підлоги, Witex- ламінованими. Однак вся продукція тепер виходить на ринок під знаком торгової марки Wineo. Два роки - такий перехідний період від звичних європейцеві брендів до нового, що зібрав усе найкраще від двох торгових марок. Як і раніше, компанія пропонує високу якість, сучасний дизайн і екологічно нешкідливі для навколишнього середовища покриття для підлоги, які втілюють в собі головні вимоги, що пред'являються до такого важливого продукту, як підлоги.

Якість Wineo

Вся продукція Wineo має одну спільну рису: виготовляється вона у відповідності до найсуворіших критерій якості. Починається цей процес з ретельного відбору постачальників сировини і триває на кожному наступному етапі виробництва. Незалежні тестування якості підтверджують відповідність високим будівельним нормам і правилам Німецького інституту будівельних технологій (DIBT). Також норми підтверджені знаком СЕ і знаком відповідності на контрольовану якість ззовні. Стратегія розвитку нового бренду будується на ще більш інтенсивному обслуговуванні клієнтів. «Синергетичний ефект злиття двох компаній несе величезні переваги для наших клієнтів. Оптимізація структури об'єднаної компанії дозволяє істотно скоротити шлях від заводу до клієнта і від менеджера до дилера », - впевнені фахівці Wineo.

                                

Тенденції та інновації

«Світ продовжує змінюватися щодня. Те ж саме відбувається і з ринком покриттів для підлоги. Ось чому Wineo завжди відстежує нові тенденції і постійно працює над технологічними інноваціями. Wineo об'єднали в собі останні технічні нововведення, напрацьовані Witex та Windmöller, тому результат повинен задовольнити фахівців і клієнтів. Підлога Wineo не тільки легко монтується, а й служить протягом довгих років. Ми регулярно представляємо нові колекції, декори та проекти, які відповідають духу часу та головним технічним параметрам, а також показують, наскільки креативним і неординарним може бути підхід до розробки нових колекцій.

                                

Компанія приділяє особливу увагу екологічності продуктів і сталого виробничого процесу. Представивши на ринку Purline-eco (екологічний поліуретан, що складається з відновлюваної сировини), Wineo закріпив за собою позицію лідера у виробництві покриттів для підлоги, які нешкідливі для навколишнього середовища і здоров'я. Завдяки такому делікатному підходу ми отримали престижну нагороду «Блакитний ангел», - розповідають генеральний директор холдингу Windmöller Фрідріх Петра і Річард Ріпе, відповідальний за продажі і маркетинг компанії.

Партнери

Запорукою успіху нового бренду є бездоганна репутація двох виробників - Witex і Windmöller - протягом десятиліть. Як наслідок, за рік існування Wineo шанувальників продуктів, що виробляються по всьому світу - в цілому в 70 країнах - стало тільки більше. Особливо популярні покриття для підлоги цього бренду в Німеччині. Та й у всій Європі клієнти високо оцінили якість і сучасний дизайн покриттів. Для того щоб виконати побажання замовників і взяти до уваги всі вимоги, фахівці компанії тісно співпрацюють з надійними і компетентними партнерами та дилерами в різних країнах. Wineo також широко представлений за межами Європи. Партнери і дилери не тільки довіряють якості та надійності продукції, а й цінують сервіс, який пропонує Wineo.

Текст: Анна Полюшко

Фото: Олена Абрамова, надані прес-службою компанії Wineo