З приходом весни в нашій мережі магазинів стартували кілька акцій одночасно. Ще одна – спеціальна пропозиція на ламіновані покриття для підлоги німецького виробництва. Прямо з цього моменту можна вибрати ламінат з колекції Magic Stars від Kronotex, а також з колекції Trendtime 1 від Parador за доступною ціною! Magic Stars – 199 грн/кв м (до повного розпродажу залишків) і Trendtime 1 – 719 грн/кв м (до 31 травня 2019 року).

 

Magic Stars

Ламінат з колекції Magic Stars має модний формат планки з фаскою по периметру. Він екологічний, зносостійкий (32 клас) та відповідає всім вимогам, що пред'являють до сучасних покриттів для підлоги. Замкове з'єднання Clic System дозволяє швидко і легко здійснити монтаж. Виробляється ламінат Magic Stars на заводі Kronotex в Німеччині.

 

Trendtime 1

До колекції увійшли трендові декори, що імітують поверхню натуральної деревини. Кожна планка ламінату по периметру має мікро-фаску, а її поверхня – рустикальну структуру, що нагадує необроблену деревину. Ламінат Trendtime 1 – це 32 клас зносостійкості, що робить його придатним як для житлових, так і комерційних об'єктів. Він підходить для інсталяції на теплі підлоги, що дозволяє мінімізувати витрати на опалення. Покриття з цієї колекції укладаються легко і швидко завдяки запатентованому замковому з'єднанню Safe-Loc Pro.