Дружній бонис

 

Поки більшість з нас знаходяться вдома на карантині, саме час повернутися до відкритих питань, до яких, як то кажуть, не доходили руки. Якщо ремонт – одне з них, наш онлайн-магазин з радістю допоможе вам у його вирішенні!

 

Фахівці «Твоя Кімната» проконсультують і підберуть покриття для підлоги, серед яких ламінат, паркетна дошка, вініл, біопокриття, ковролін, ПВХ, аксесуари (підоснови, плінтуси, поріжки) і засоби по догляду/очищенню підлог і текстилю. Якщо підлоги вже вибрані, змонтовані та справа за малим – за декоративним оформленням простору, завітайте до розділу «штори». Тут ви знайдете тканини європейського виробництва для пошиття штор, які в будь-якому інтер'єрі допоможуть створити атмосферу затишку.

 

Ну і приємний бонус: для нових підписників на нашу сторінку у facebook, на всі позиції, представлені в нашому онлайн-магазині, діє знижка 18%*. Для отримання знижки необхідно підписатися на нашу сторінку www.facebook.com/kimnata.ua і відправити нам в Messenger скрін екрану з підтвердженням Вашої підписки.

 

Термін дії акції – до 17 квітня 2020 року включно.

* Знижка надається за умови 100% передоплати.