Щоб зберегти первинний зовнішній вигляд ламінату, паркетної дошки, вінілу або ковроліну, варто подбати про це відразу, при виборі підлог для вашого інтер'єру. Ми пропонуємо звернути увагу на професійні засоби догляду та очищення від німецької компанії Dr. Schutz. До того ж зараз у магазинах мережі «Твоя Кімната» унікальна можливість придбати продукцію Dr. Schutz за акційною ціною – 0,01 грн*.

Поспішайте ! Кількість акційного товару обмежена !

* Купуючи покриття для підлоги (від 20 кв. м), ви можете придбати одну одиницю засобу для догляду за підлогами Dr. Schutz за акційною ціною 0,01 грн.

                                                       

 

Одна з найважливіших цілей компанії Dr. Schutz GmbH - це захист навколишнього середовища. Екологічно безпечна сировина формує основу для виробництва. Dr.Schutz GmbH була першою компанією-виробником очисних продуктів і засобів по догляду за покриттям для підлоги, якій було присвоєно Сертифікат Екологічного Контролю Європейського Союзу в 1996 році. 

З початку 2002 року фахівці з укладання паркету активно користуються лаками, маслами, засобами для догляду і захисту та інструментами компанії Dr. Schutz GmbH. Dr. Schutz GmbH був першим підприємством в Європі, якому був виданий сертифікат німецьким технічним контролюючим товариством «TUV» для розробки лаків, масел, засобів по догляду за дерев'яними покриттям для підлоги.