Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
«Твоя Кімната» — якісні товари для дому та інтер'єру
0
Мій кошик

Продукція PARADOR

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ламінат Parador 

Parador виходить на новий рівень індивідуального оформлення інтер'єру, представляючи нові колекції покриттів для підлоги. Це покриття безсумнівно запропонує Вам вищу ступінь свободи творчості. Завдяки інноваційним технологіям, новим методам виробництва і незвичайним декорам в колекціях Parador. Ви знайдете необмежену кількість можливостей: від сучасних графічних дизайнів до унікальних інтерпретацій матеріалів, таких як сталь, бетон, а також практично неможливо відрізнити від оригіналу декори дерева – у Parador немає нездійсненних бажань. Ви будете зачаровані унікальними дизайнами, високою якістю матеріалів і прекрасним виконанням.
Заслуговують на увагу також наші інноваційні технології – наприклад система ProAir для ефективного очищення повітря в приміщенні. Це, а також інші нові рішення роблять ламінат Parador дійсно технічно досконалим, високоякісним і сучасним покриттям підлоги. Продукція Parador дає уявлення про те, які стандарти застосовні сьогодні до ламінованих покриттів класу «преміум». Ви знайдете все, що можна назвати сучасною підлогою.
Комп'ютерний контроль фрезерування замків забезпечує абсолютну точність з'єднання. Все це дозволяє досягти ідеально рівної поверхні, захищеної від попадання бруду і вологи, за якою легко і просто доглядати. Щоб гарантувати якість кожної планки, ми постійно працюємо над вдосконаленням всього виробничого процесу.
 

Розгорнути
Вгору